MÖBLER / Bord / Skrivbord 9724030
nr 972 4030
Skrivbord
1800-tal, Mahogny, längd: 122 cm, djup: 68 cm, höjd: 77 cm
Kondition: slitage
Utrop:
2.600 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 3 augusti 2015
kl 18:51:04
1.000 kr
1.400 kr